Jacy jesteśmy – opowieści animatorów kultury

Animatorzy i animatorki to niespokojne duchy, zawsze w biegu, z głową pełną pomysłów. Inspirują innych do działania, aktywizują lokalne społeczności, dbają o dobrą atmosferę.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kawa i czasopisma, które odbędzie się wokół numeru kwartalnika „Res Publica Nowa”: Zawód: Animator.

zawód-animator

Jakie trzeba mieć cechy, żeby być animatorem? Czy animacji kultury można się nauczyć? Czy to jest w ogóle zawód? Ile zarabia animator kultury i czy grozi mu wypalenie zawodowe?

Będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami, słuchać opowieści innych, rozwiewać wątpliwości przyszłych animatorów, spróbujemy także określić tożsamość środowiska animatorów kultury. 

W spotkaniu udział wezmą m.in.: 

Martyna Obarska – jedna z redaktorek prowadzących numer Res Publiki Nowej o animacji kultury „Zawód animator”, e-moderatorka sesji Środowisko podczas zbliżającego się pierwszego NieKongresu Animatorów Kultury, który odbędzie się w dniach 5-7 grudnia. 

Zuzanna Włodarczyk – empatyczny pedagog i twórczy animator. Koordynatorka projektu edukacji obywatelskiej młodzieży w Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy. Absolwentka animacji społeczno-kulturalnej i edukacji medialnej na Uniwersytecie Warszawskim. Aktywna działaczka organizacji pozarządowych. Prowadziła zajęcia m.in. dla Stowarzyszenia Program STACJA, Fundacji Partners Polska i Uniwersytetu Warszawskiego. Lubi pracować z ludźmi i dla ludzi. Nie przerażają ją tematy ani nowe ani trudne. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s